Galeria Pszczółki

🐝🐝🐝

Dzień kropki 15.09 – Dzień kreatywnego myślenia😊

Dzień Przedszkolaka ❤

„Cała Polska czyta dzieciom” – udział w tej akcji w miesiącu wrześniu wzięły: Pani Olga i Pani Emilia. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zaprezentowanie ciekawych książek dla dzieci.

🎶 Koncert Papaja Kids (wrzesień) odbył się pod hasłem „Piosenki z bajek” 🎶

 

„Sprzątanie świata”  🚮🚮🚮

Warsztaty przyrodnicze w Lesie Sobieskiego

🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲

🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗

🌲🌳 Międzynarodowy Dzień Drzewa 🌳🌲

„Dzień Piżamy ” – akcja charytatywna ❤️❤️❤️

Razem możemy więcej 😍🥹

Dzień Edukacji Narodowej 👩‍🏫

Pokaz Magika Konrada 🧙‍♂️🪄 

17.10

Szaszłyki owocowo- jesienne🍐

” Spotkanie z bajką” ( październik) 

Zajęcia były prowadzone w tematyce zwierzęta występujących w zoo. Dzieci zastanawiały się jakie odgłosy wydają te zwierzęta oraz jak daleko niektóre z nich potrafią skakać. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie własnej mrówki z materiałów plastycznych, która miała symbolizować pracowitość i wagę współpracy i bycia razem.

„Cała Polska czyta dzieciom” – udział w tej akcji w miesiącu październiku wzięli: Pan Łukasz, Pani Marta, Pani Emilia, i Pani Małgorzata. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zaprezentowanie ciekawych i pouczających książek dla dzieci.

🎶 Koncert Papaja Kids (październik) odbył się pod hasłem „Dźwięki zwierząt” 🎶

Dzień zdrowego jedzenia- 8 listopada w naszym przedszkolu był naprawdę zdrowy.🌮🍆

Dzieci tego dnia na śniadanie przygotowywały same kanapki w formie szwedzkiego stołu, następnie na drugie śniadanie przygotowały samodzielnie sok – kroiły i wyciskały jabłka. Na koniec na podwieczorek mogły same skomponować tortilla rolls z warzyw i serka. Było bardzo smacznie i zdrowo. 😉👍

🎶Koncert Papaja Kids w miesiącu listopadzie odbył się pod hasłem: ” Wojskowe piosenki patriotyczne”🎶

🇵🇱Uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości 

” Spotkanie z bajką” – podczas zajęcia w miesiącu listopadzie dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat drzew, jak rosną, jakie są ich rodzaje, wykonały taniec liści oraz pokolorowały wcześniej przygotowane przez Pana Pawła liście klonu.🍁

Projekt „Gramy zmysłami”  – zadanie listopadowe.

Tego dnia dzieci mogły zapoznać się z masami plastycznymi takimi jak: masa solna, piasek kinetyczny oraz ciecz nieniutonowska.

Spotkanie z autorką książkek Panią Hanną Niewiadomską.

Pani Hanna zaprezentowała swoje książki dla dzieci. Czytała wierszyki o różnej tematyce pisane z humorystycznym akcentem. Dzieci bawiły się z autorką w rymowane słowa, jak również napisały z Panią Hanią wspólnie wiersz pt. ” Wesołe rymy”.

❄️☃️Zimowe szaleństwo w listopadzie 😊

Andrzejkowe wróżby 🪄

Dzień Misia – ten dzień był pełen atrakcji. Rano dzieci przywitał szwedzki stół, przedszkolaki same przygotowywały misiowe kanapki. Ulubione pluszaki były cały dzień z dziećmi, podczas zabaw i odpoczynku. Dzieci kolorowały misia wg. swoich marzeń bycia silnym, aktywnym, zauważonym, kreatywnym. Na zakończenie dnia na podwieczorek dzieci otrzymały misiowe musy owocowe.

 

24
Kontrast